Még nyár elején
Vezsuzsi akciója keretében tettem szert erre a mintára. Sokáig kerestem hozzá türkiz spagetti gyöngyöket, végül nem találtam, és maradt a fekete. De nem bántam meg, így is tetszik. Valaki tud olyan boltot, ahol van türkiz spagetti?
A mintát köszönöm szépen, élmény volt fűzni!