A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése

2016. január 27., szerda

Szürke

Az ünnepek előtti ködös időben készült.

Szeretem a szürkét, így ezeket a Toho kásákat is rögtön megvettem, amikor megláttam. Már több, mint 3 éve várták, hogy készüljön belőlük valami. Tetszett a színe, ennek ellenére korábban soha nem gondoltam, hogy szép ékszert lehet belőle készíteni. Vannak benne kisebb hibák, de összességében elégedett vagyok.



2015. január 29., csütörtök

Elmaradások

Már a facebookon láthattátok ezeket az ékszereimet, de innen lemaradtak.






Hans virág mintája: Vezsuzsi - Köszönöm szépen!

2014. szeptember 16., kedd

Fekete-fehér + egy szín játék!

Az Ilka által indított fekete-fehér + egy szín játékban Szelinitől ezt a csodaszép nyakláncot nyertem. Köszönöm szépen még egyszer, imádom!

Rengeteg gyöngyöt kaptam, nem is mertem mind felhasználni, mert így is gigantikus lett az ékszer. :)
 Plusz egy színnek a kedvencemet, a türkizt választottam, és ezt a nyakláncot készítettem:

Játékszabályok:

Ha játszani szeretnél, hagyj itt egy kommentet! Egy valakit kisorsolok, aki  megkapja tőlem az itt látható nyakláncot, plusz egy fekete-fehér gyöngycsomagot. A nyertes ebből a csomagból és az általa hozzáadott színből készít egy nyakláncot, legkésőbb egy hónapon belül, amit egy fekete-fehér gyöngycsomaggal továbbküld.

Jelentkezési határidő: 

2014. szeptember 19. péntek 24:00

Sorsolás: 

2014. szeptember 20. szombat

2014. február 18., kedd

2014. február 2., vasárnap

Jeges kalcedon

Téli hangulatban, a tavalyi ásványbörzés kincsekből készült. Nagyon nehéz volt fotózni, a képek nem adják teljesen vissza az ékszer színeit, ragyogását.



2013. december 4., szerda

Még néhány Picasso

Ezeket a csodaszép ásványokat sohasem fogom megunni! Szinte minden színnel jól mutat, és teljesen más stílusú lesz a végeredmény.
Itt vettem őket: Ásványvár





2013. november 23., szombat

Hímzettek

Mostanában sajnos nagyon kevés időm maradt az alkotásra. Az utóbbi hónapokban ezek az ékszerek készültek:

Szodalit kabosonnal:

 Türkiz és mokait:

 Porcelán kaboson a Gyöngylaborból:


2013. október 5., szombat

Tigrisszem türkizzel

Nem igazán szeretem az ezüst közepű gyöngyöket, de az a színösszeállítás nagyon megtetszett.


2013. szeptember 11., szerda

Csíkos karneol

Nagy fejtörést okozott nekem ez a kő. Sokáig keresgéltem olyan színt, ami illik hozzá, végül ez lett belőle:



2013. augusztus 19., hétfő

Óriáskerék

Már régen készültek, csak elmaradtam a dokumentálással. Nem bírtam leállni a sorokkal!





2013. június 6., csütörtök

Pink jáde

Megrendelésre készült, csiszolt jáde ásvány befoglalásával.




2013. május 19., vasárnap

Hóvirág

Zsuzsinak készült ajándékba.
A fotók sajnos nem lettek annyira élesek, a feketét és a fehéret még mindig nem tudom jól fotózni. Élőben viszont nagyon szép!



Minta: Orsina. Köszönöm!

2013. május 18., szombat

2013. március 24., vasárnap

Fehér-türkiz háromszög

Valami egyszerűt szerettem volna készíteni, ezért esett Vezsuzsi háromszög medáljára a választásom. Köszönöm a mintát!