Az ünnepek előtti ködös időben készült.
Szeretem a szürkét, így ezeket a Toho kásákat is rögtön megvettem, amikor megláttam. Már több, mint 3 éve várták, hogy készüljön belőlük valami. Tetszett a színe, ennek ellenére korábban soha nem gondoltam, hogy szép ékszert lehet belőle készíteni. Vannak benne kisebb hibák, de összességében elégedett vagyok.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése
2016. január 27., szerda
2015. január 29., csütörtök
Elmaradások
Már a facebookon láthattátok ezeket az ékszereimet, de innen lemaradtak.
Hans virág mintája: Vezsuzsi - Köszönöm szépen!
2014. szeptember 16., kedd
Fekete-fehér + egy szín játék!
Az Ilka által indított fekete-fehér + egy szín játékban Szelinitől ezt a csodaszép nyakláncot nyertem. Köszönöm szépen még egyszer, imádom!
Rengeteg gyöngyöt kaptam, nem is mertem mind felhasználni, mert így is gigantikus lett az ékszer. :)
Plusz egy színnek a kedvencemet, a türkizt választottam, és ezt a nyakláncot készítettem:
Játékszabályok:
Ha játszani szeretnél, hagyj itt egy kommentet! Egy valakit kisorsolok, aki megkapja tőlem az itt látható nyakláncot, plusz egy fekete-fehér gyöngycsomagot. A nyertes ebből a csomagból és az általa hozzáadott színből készít egy nyakláncot, legkésőbb egy hónapon belül, amit egy fekete-fehér gyöngycsomaggal továbbküld.
Rengeteg gyöngyöt kaptam, nem is mertem mind felhasználni, mert így is gigantikus lett az ékszer. :)
Plusz egy színnek a kedvencemet, a türkizt választottam, és ezt a nyakláncot készítettem:
Játékszabályok:
Ha játszani szeretnél, hagyj itt egy kommentet! Egy valakit kisorsolok, aki megkapja tőlem az itt látható nyakláncot, plusz egy fekete-fehér gyöngycsomagot. A nyertes ebből a csomagból és az általa hozzáadott színből készít egy nyakláncot, legkésőbb egy hónapon belül, amit egy fekete-fehér gyöngycsomaggal továbbküld.
Jelentkezési határidő:
2014. szeptember 19. péntek 24:00
Sorsolás:
2014. szeptember 20. szombat
2014. augusztus 30., szombat
2014. február 18., kedd
2014. február 2., vasárnap
Jeges kalcedon
Téli hangulatban, a tavalyi ásványbörzés kincsekből készült. Nagyon nehéz volt fotózni, a képek nem adják teljesen vissza az ékszer színeit, ragyogását.
2013. december 4., szerda
Még néhány Picasso
Ezeket a csodaszép ásványokat sohasem fogom megunni! Szinte minden színnel jól mutat, és teljesen más stílusú lesz a végeredmény.
Itt vettem őket: Ásványvár
Itt vettem őket: Ásványvár
2013. november 23., szombat
Hímzettek
Mostanában sajnos nagyon kevés időm maradt az alkotásra. Az utóbbi hónapokban ezek az ékszerek készültek:
Szodalit kabosonnal:
Türkiz és mokait:
Porcelán kaboson a Gyöngylaborból:
Szodalit kabosonnal:
Türkiz és mokait:
Porcelán kaboson a Gyöngylaborból:
2013. október 5., szombat
2013. szeptember 11., szerda
Csíkos karneol
Nagy fejtörést okozott nekem ez a kő. Sokáig keresgéltem olyan színt, ami illik hozzá, végül ez lett belőle:
2013. szeptember 8., vasárnap
2013. augusztus 19., hétfő
2013. június 6., csütörtök
2013. május 19., vasárnap
Hóvirág
Zsuzsinak készült ajándékba.
A fotók sajnos nem lettek annyira élesek, a feketét és a fehéret még mindig nem tudom jól fotózni. Élőben viszont nagyon szép!
A fotók sajnos nem lettek annyira élesek, a feketét és a fehéret még mindig nem tudom jól fotózni. Élőben viszont nagyon szép!
Minta: Orsina. Köszönöm!
2013. május 18., szombat
2013. március 24., vasárnap
Fehér-türkiz háromszög
Valami egyszerűt szerettem volna készíteni, ezért esett Vezsuzsi háromszög medáljára a választásom. Köszönöm a mintát!
2013. március 17., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)