Az
Ilka által indított fekete-fehér + egy szín játékban Szelinitől
ezt a csodaszép nyakláncot nyertem. Köszönöm szépen még egyszer, imádom!
Rengeteg gyöngyöt kaptam, nem is mertem mind felhasználni, mert így is gigantikus lett az ékszer. :)
Plusz egy színnek a kedvencemet, a türkizt választottam, és ezt a nyakláncot készítettem:
Játékszabályok:
Ha játszani szeretnél, hagyj itt egy kommentet! Egy valakit
kisorsolok, aki megkapja tőlem az itt látható nyakláncot, plusz egy
fekete-fehér gyöngycsomagot. A nyertes ebből a csomagból és az általa hozzáadott
színből készít egy nyakláncot, legkésőbb egy hónapon belül, amit egy
fekete-fehér gyöngycsomaggal továbbküld.
Jelentkezési határidő:
2014. szeptember 19. péntek 24:00
Sorsolás:
2014. szeptember 20. szombat