A Gyöngylabor Nagy Téli Kísérlet pályázatára készítettem ezt az ékszert, amelynek a témája "Északi fény" volt.
A medál
készítésénél a szabálytalan, kicsit aszimmetrikus formával igyekeztem az
északi fény sugarait, íveit és csodálatos színeit visszaadni.
A nyaklánc középpontjában egy aszimmetrikus kék napkő
található, amit Bermuda blue Swarovski rivolikkal, fekete, ezüst, és
kék-lila írisz japán kásagyöngyökkel, szalmagyöngyökkel, háromszög
gyöngyökkel és cseh csiszolt gyöngyökkel díszítettem.
A Gyöngylabor Facebook oldalán lehet like-olni:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.416309865122258.99647.271178602968719&type=1
Érdemes megnézni az összes alkotást, nagyon szép ékszerek születtek!
2013. február 22., péntek
2013. február 18., hétfő
2013. február 9., szombat
2013. január 27., vasárnap
Amazonas
Gyöngyhímzés-lázban égek! :)
A múltkori jeges medál továbbfejlesztett változata, matte metallic patina iris kocka és tila, ezüst kása és Picasso jáspis kombinációja.
A múltkori jeges medál továbbfejlesztett változata, matte metallic patina iris kocka és tila, ezüst kása és Picasso jáspis kombinációja.
2013. január 16., szerda
2013. január 7., hétfő
Lencse és Picasso jáspis
Még egy gigantikus lencse medál, nagyon jó volt fűzni!
Minta: Vinjuleve - Thank you for the pattern!
És egy újabb Picasso jáspis ékszer!
2013. január 5., szombat
Új év - új ékszerek
Két félig kész hímzést szeretnék nektek megmutatni. Az ásványos dobozkáimban már kb. 30-40 ásványt sikerült összegyűjteni, amik befoglalásra várnak. Most ez a két ékszer készült belőle, az egyik mountain jáde, a másik képjáspis. Eredetileg egyiket sem ilyennek álmodtam meg, de végül így sikerültek. Pont ezt szeretem a gyöngyhímzésben, hogy nem kell hozzá minta, alkotás közben is bármikor alakítható!
Ezúton szeretnék minden kedves Olvasómnak boldog új évet kívánni! Köszönöm, hogy a tavalyi évben ennyien látogattatok, 2013-ban is várok mindenkit, igyekszem még szebb ékszerekkel jelentkezni!
Ezúton szeretnék minden kedves Olvasómnak boldog új évet kívánni! Köszönöm, hogy a tavalyi évben ennyien látogattatok, 2013-ban is várok mindenkit, igyekszem még szebb ékszerekkel jelentkezni!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
